Hakkımızda

ISOMASSE 2005 yılından günümüze, temelden çatıya inşaat ve endüstriyel tesis uygulamalarında anahtar teslim proje tecrübelerini mevcut tüm faaliyet alanlarıyla harmanlayarak kalite ve başarıyı en üst seviyelerde tutmayı amaç edinmiştir.

Modern üretim tesislerinde, özel tasarım makine parkuru ve tecrübeli personeliyle beraber, alanında uzman tedarikçileriyle kusursuz ürün üretmeyi hedeflemektedir.

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedefleyerek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin teknolojik değişimlere ayak uydurarak kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakı ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemize güç katmanın bilincinde olmak en temel ilkemizdir.

Başlıca Faaliyet Alanlarımız

Su Yalıtımı Ve Yüzey Koruma Ürünleri

Endüstriyel Zemin Kaplama Ürünleri

İç Cephe Ve Dış Cephe Boya Grupları

Onarım, Ankraj Ve Yapı Güçlendirme

Misyonumuz

Yapı kimyasalları sektörüne yönelik maksimum seviyede performans gösteren ürün yelpazesi ve üstün kalitede ürün anlayışımız ve uzman kadromuzla müşterilerimize maksimum fayda yansıtarak iş ve zaman tasarrufu sağlamak.

Vizyonumuz

Yapı kimyasalları sektöründe değişime ayak uydurarak her yeni çözümde, bilimsel zenginliği kusursuz bir şekilde müşterilerimize sunarak sektörde lider olmak.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklı
Şeffaf
İnsana Saygı Ve Çevreye Duyarlılık
Yeniliklere Açık
Güvenilirlik
İş Birliğine Önem Verme
Emeğe Saygı Ve Fırsat Eşitliği
Sosyal Sorumluluk

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanıyoruz. Sitede gezinmeye devam ettiğiniz sürece çerez kullanımını kabul ettiğinizi varsayacağız.